помогите с тремя задачами - вопрос №3463396

1)Знайти положення центра мас системи Земля – Мiсяць. Середня вiдстань мiж Землею й Мiсяцем 𝐿𝑀𝑚 = 3.84 · 105 км, маса Землi 𝑀 = 5.96 · 1024 кг, маса Мiсяця 𝑚 = 7.3 · 1022 кг.

2)Вектор сили задано у виглядi 𝐹⃗ = 4𝑡 3⃗𝑖 + 2𝑡⃗𝑗. Визначити змiну iмпульсу пiд дiєю цiєї сили за промiжок часу 0 ≤ 𝑡 ≤ 𝜏.

3)Знайти модуль i вектор сили, яка дiє на частинку масою 𝑚 пiд час її руху в площинi 𝑥𝑦 за законом 𝑥 = 𝐴 sin 𝜔𝑡, 𝑦 = 𝐵 cos 𝜔𝑡, де 𝐴, 𝐵, 𝜔 — сталi величини.

Ответы

срочно?

Михаил Александров