К сожалению химия не мое. Подскажите, как решить( - вопрос №3470489

На нейтралізацію 9,797 г ортофосфорної кислоти витрачено 7,998 г NaOH. Розрахуйте еквівалент, еквівалентну масу та основність H3PO4 в цій реакції. На підставі розрахунківнапишіть рівняння реакції

Лучший ответ по мнению автора

0,2 моль щелочи и 0,1 моль ортофосфорной кислоты дадут соль — гидрофосфат натрия. Основность кислоты в этой реакции — 2
Лучший ответ по мнению автора

Михаил Александров