Складіть повну електронну формулу і електронно-графічну схему двох зовнішніх енергетичних рівнів атомів хімічних елементів з порядковими номерами: - вопрос №3477285

а) 7 та 15; б) 9 та 17. Спрогнозуйте валентні можливості цих елементів.

Лучший ответ по мнению автора

№  9 фтор возможна лишь валентность 1, т.к. нет d-орбиталей
№17  хлор возможны валентности 1, 3, 5, 7, т.к. есть свободные  3d-орбитали  и возможно распаривание валентных электронов
Лучший ответ по мнению автора

Михаил Александров