1. Навколо конуса описано трикутну піраміду, площа основи якої дорівнює 420√3, а периметр основи – 140. Визначте об’єм цього конуса, якщо довжина - вопрос №3624275

його твірної дорівнює 12.

2. Основою прямої призми ABCDA1B1C1D1 є рівнобічна трапеція ABCD. Основа AD трапеції дорівнює висоті трапеції і в шість раз більша за основу BC. Через бічне ребро CC1 призми проведено площину паралельно ребру AB. Знайдіть площу утвореного перерізу, якщо об’єм призми дорівнює 672, а її висота – 8.

Ответы

1) 216п
2) 104