На скільки градусів можна нагріти 0,5т.води за рахунок енергії що випромінюється під час радіоактивного розпаду 1мг Урану-239?Під час розпаду 1 ядра урану аипромінюється енергія 3.2.10Дж. - вопрос №3626314

На скільки градусів можна нагріти 0,5т.води за рахунок енергії що випромінюється під час радіоактивного розпаду 1мг Урану-239? Під час розпаду 1 ядра урану аипромінюється енергія 3.2.10Дж. Питома теплоємність води 420 Дж/кг С*. В 1г Урану міститься 26.10.атомів.