Практична робота № 2. Тема: “Дослідження властивостей основних класів неорганічних сполук.” Мета:Пригадати способи добування речовин Закріпити - вопрос №3778534

знання про умови перебігу реакцій. Описати спостереження, вказати умови перебігу реакцій, скласти рівняння відповідних реакцій, зробити висновок. Хід роботи. Дослід 1. Добування та хімічні властивості оксидів. СаСО3 + 2НСl = СаСl2 + Н2О + СО2 Спостерігаю бурхливе виділення газу СО2. Це вуглекислий газ. СО2 — кислотний оксид, реагує з лугами. Са(ОН)2 + СО2 = СаСО3 + Н2О Утворився осад (мутний розчин) білого кольору СаСО3- сіль, кальцій карбонат нерозчинна у воді. Висновок: кислотний оксид можна добути при взаємодії солі з кислотою. Кислотні оксиди реагують з лугами з утворенням солі і води.

Ответы

Что нужно сделать?

Михаил Александров