Допоможіть будь ласка з математикою - вопрос №384747

Добрий вечір! Допоможіть будь ласка з математикою. 1. Дано три різні площини: альфа, бета і гама, відомо що альфа _!_ бета, а бета _!_гамі. Яке взаємне роз міщення площон альфа і гама? 2. Чи є правильним твердження що коли альфа _!_ бета та будь-яка пряма що перпендикулярна до альфа немає спільних точок з бета. 3. чи правиль ним є твердженняякщо пряма «а» і площина альфа _!_ бета то пряма «а» паралельна альфа?

Ответы

1)альфа и гамма — скрещивающиеся либо параллельные прямые;

2)утверждение верно;

3)утверждение неверно, т.к. «а» может быть не только параллельна альфе, но ещё может и скрещиваться с нею.