Comrades, so the C drive doesn't show up on my friend's computer due to the fact that there are Bad sectors in the hard drive. How can I recover all of his data without facing any loss inside of it? - вопрос №3948589

Thank you in advance.
2 ответа

Лучший ответ по мнению автора

Hello. You should boot your PC with safe mode and try restore data with program, for example Recuva You should boot your PC with Safe Mode
You should boot your PC with Safe Mode
Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Добрый день! Использовать программы для восстановления, например, victoria,recuva,o&o,elcomsoft

Обратится в специализированные сервисы, для полной разборки диска и посекторного восстановления информации