Один автобус, вийшовши з гаража, здійснив до повернення 10 рейсів, а другий – 5 рейсів за тим самим маршрутом. Який із них пройшов більший шлях? здійснив більше переміщення? - вопрос №3953437

Ответы

Больший путь прошёл первый автобус, так как совершил больше рейсов
Перемещение автобусов одинаково и равно 0, так как автобусы вернулись обратно в исходную точку(гараж)