Під погріб треба вирити котлован, який має форму прямокутного паралелепіпеда. Глибина котловану 3 м, сторони основ 2 м і 3 м . Скільки кубічних метрів землі потрібно витягнути на поверхню? - вопрос №4044955

Ответы

Объем прямоугольного параллелепипеда равен произведению его измерений(длины, ширины и высоты): V=2*3*3 = 18(м^3)