Мене обіжає сильно батько мати з ним розвилась але він живе і находиться в нашій хаті ,він больний на голову бігав з ножом за мною,писала в поліцію заяви і нічого 35 год а я щастя не бачу одне горе - вопрос №4213087

сльозти він обзиває проклинає кожен день, говорить що я ніхто і ходе людям бреше що я іздіваюся над ним а це наобород
2 ответа

Ответы

В чём вопрос не понятно ваш, карты показывают у вас родовой негатив есть от туда и всё это
Ви будете окремо жити від нього