Обчислюють площу фігури, обмеженої лініями y = x^2 - 4x +4, y = 4 - x. Вказати, які з наведених чотирьох тверджень правильні. 1) Графіки заданих функцій перетинаються в точках з абсцисами 1 і 4; 2) Дл - вопрос №4245033

2) Для кожного значення х з проміжку (0;3) точка графіка функції y = 4-х знаходиться вище відповідної точки графіка функції у = x^2-4x+4
3) Площу заданої фігури можна знайти за формулою 30 ((4-x) — (x^2 — 4x + 4))dx;
4) Площа заданої фігури більша за 5

Лучший ответ по мнению автора

1) неверно (0 и 3)
2) верно
3) верно
4) неверно (4,5)
Ответ: 2,3