Збільшиться чи зменшиться кінетична енергія електрона під час переміщення з точки А в точку В електричного поля (рис. 30)? Знайдіть зміну кінети чної енергії, якщо АВ = 15 см, а напруженість - вопрос №4299851

електричного поля дорівнює 2 кв/м.
1 ответ

Ответы

уменьшается, так как сила действующая на электрон со стороны поля, направлена противоположно направлению движения электрона
ΔEk = A = F*d = q*E*d = -1,6*10^(-19)*2*10^3*0,15 = -4,8*10^(-17) (Дж)

Михаил Александров