Смогу ли Я переехать куда задумал до начала лета?-Робин - вопрос №4304283

3 ответа

Лучший ответ по мнению автора

You have been talking to some people about this, have been working hard on it, making some kind of arrangement about it, this what 8 of clubs is telling to us, but you have face some disappointment in a recent past, you got very upset, maybe got into some argument with someone, this what 8 of Spades is telling to us. But now, you are having a road in front of you, an open road, daytime road, actually in a very near future, probably within a days or the most, weeks, so, you WILL move where you are intending to, this what 6 of Hearts is telling to us, and you are going to be so delighted and happy from this your trip, from this your moving, you will find your joy in there, this what 9 of hearts is telling us....
Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Очень маловероятно. Вам постоянно что-то мешает.
Нет. Не так просто взять и переехать.