у мене зараз проблеми в сімї. мої батьки мене настроюють мене проти мого чоловіка, ропускають про нього погані сплєтні. Ми від них зїхали, а вони дальше наговорюють на нього, роблять все аби я з ним - вопрос №4338904

розвелась. Вони мені не звонять, а якщо я їм не позвоню, то начинають сімуліровать здоровьям. Що такого зробив мій чоловік їм? Дата рождения:1995-08-14
2 ответа

Ответы

Нічого, але вам треба допомоч. Треба зробити захіст, але усе буде дуже погано
Здравствуйте. Он им не сделал ничего. Он просто им не нравится, не верят в искренность его по отношению к вам. Всех Благ.