Мені снилася церква і богослужіння, і богослужителі зі св‘ящеником, єванглія, а потім снилися відьми і ще, що я передівала маленьку дитину🙂 - вопрос №4435732

1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Ваш сон про поділ, храм є перехрестя і вододіл між небом і землею. Священик — знак, що настав час покаятися за всі свої гріхи. Якщо Вам приснилася відьма — ймовірно, Вас очікують неприємні звістки, але дитя їй передавати знак, що ви приєднаєтеся до магії.

Лучший ответ по мнению автора

✅Настасья Павловна✅