Провести порівняльний аналіз алканів і алкенів, визначити спільне та відмінне: а) гомологічних рядів; б) будови молекул; в) властивостей; г) ізомерії. Напишіть рівняння реакцій, за якими можна - вопрос №4566751

здійснить такі перетворення С3H7Cl ← C3H8 → C2H4 → C2H5Cl → C4H10 Задача. Яку масу розчину брому з масовою часткою брому 15% потрібно використати для реакції з 5,6 л етену.
Вопрос задан анонимно
1 ответ