1) Установіть відповідність між фізичною величиною та виразом, за яким її можна обчислити. - вопрос №4582775

изображение из вопроса2)

Тролейбус, маса якого 10 тон, рухається рівномірно зі швидкістю 54 км/год по горизонтальній дорозі. Знайдіть силу струму, що йде через двигун, якщо напруга в ньому 550 В і ККД 80%.Коефіцієнт опору руху дорівнює 0,02.Для розрахунку, прискорення вільного падіння взяти за 10 м/с2. Відповідь скоротити до цілого числа.

Не забувайте про переведення в СІ

1 ответ