1. Через точку О перетину діагоналей ромба АВСD до його площини проведено перпендикуляр ОF довжиною 2 см. Знайдіть відстань від точки F до сторін ромба, якщо АС=16 см ВD=12см 2. Діагоналі ромба - вопрос №4630000

дорівнюють 60 см і 80 см. Точка М віддалена від кожної сторін ромба на 26 см. Знайдіть відстань від точки М до площини ромба.
0 ответов
Вопрос закрыт

Михаил Александров