Виписати з тексту безсполучникові складні речення. Підкреслити головні члени речення. - вопрос №4646449

(1) На невеличкій прогалині тут, посеред гори, розкинулася пасіка.
(2) Високі дерева підіймаються сонцю своє густе гілля, вони оточують її з усіх боків.
(3) росте трава, з квітками рясно помішана, та стоїть із десяток вуликів
(4) Сонце кидає хвилі тепла і золоті бджоли бринять у повітрі.
(5) Ось щось торкнулося моєї руки: це одна з бджілок неспішно поповзла ліктю. (6) А я стою, затамувавши подих і
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Високі дерева підіймають назустріч сонцю своє густе гілля, вони оточують її з усіх боків.
Ось щось торкнулося моєї руки: це одна з бджілок неспішно поповзла по моєму ліктю.