допоможіть врятувати сім*ю - вопрос №468750

Добрий вечір шановні експерти, мене звуть Оксана (17. 07.1987 р.н.) у мене зараз дуже важкий період в сімейному житті, чоловік Сергій (17.03.1975 р.н.) став дуже часто заглядати в «бутилку», навіть уже не в чарку, ми постійно сваримось, навіть день не минає без сварок, руйнувати сім* ю не хочеться бо чоловіка люблю і в нас росте доця 4-роки. Допоможіть будь-ласка врятуватисім*ю, підкажіть до кого звернутись по допомогу?

1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Вам способно помочь гармонизация и пару тройку оберегов в частности и от пьянства