В основі конуса проведено хорду, яку видно із центра основи під кутом альфа,а з вершини конуса – під кутом бетта .Знайти площу бічної поверхні конуса, якщо хорда дорівнює l - вопрос №4737439

В основі конуса проведено хорду, яку видно із центра основи під кутом альфа, а з вершини конуса – під кутом бетта.Знайти площу бічної поверхні конуса, якщо хорда дорівнює l
1 ответ