Розв’язати задачу і записати лише числове значення відповіді, округливши до десятих. В посудину, що містить 10 кг води при температурі 10 °С, поклали лід, який має температуру (–50 °С). В - вопрос №4747261

результаті теплообміну встановилася температура (–4 °С). Визначте масу льоду. Питома теплоємність води 4200 Дж/кг•К, питома теплота плавлення льоду 332 кДж/кг, а його питома теплоємність 2100 Дж/кг•К.
Вопрос задан анонимно
1 ответ