Допоможіть розв'язати задачі з контрольної роботи 7. Із вершини А прямокутника ABCD проведено перпендикуляр AF до площини цього прямокутника, АВ=4/3 см, BD=8 см, відстань мiж точками I i в дорівнює - вопрос №4765104

2/13 см. 1) Знайдіть відстань від точки F до сторони AD. 2) Знайдіть кут між площинами ABC i BDF. Наведіть повне розв'язання задач 819. 8. Точка и рівновiддалена від усіх сторін ромба, площа якого дорівнює 8 см², а гострий кут — 30º. Знайдіть відстань від точки N до сторiн цього ромба, якщо відстань від цiєї точки до площини ромба дорівнює 2.6 см.
0 ответов
Вопрос закрыт

Михаил Александров