Оберіть твердження , яке відповідає терміну «зональність»: А) закономірна зміна геосистем та їхніх компонентів у залежності від розподілу - вопрос №5061520

внутрішньої енергії Землі. яка відображена в сучасному рельєфі. Б) закономірна зміна геосистем з висотою В) закономірна зміна геосистем та їхніх компонентів від екватора до полюсів Г) закономірна зміна геосистем від узбережжя вглиб материка
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

В