Помогите - вопрос №5066670

Вважаючи, що під час кожного акту розпаду ядра Урану 235/92U вивільняється 200
МеВ енергії, на яку висоту можна підняти кам’яну брилу масою 1500т за
рахунок енергії, що виділяється під час радіоактивного розпаду 1,5г урану. <span class="Y2IQFc" lang="ru">Считая, что при каждом акте распада ядра Урана 235/92U высвобождается 200 МэВ энергии, на какую высоту можно поднять каменную глыбу массой 1500т за счет выделяемой энергии во время радиоактивного распада 1,5г урана.</span>