На дифракційну ґратку падає монохроматичне світло з довжиною світлової хвилі λ. Період дифракційної ґратки d, порядок дифракційного максимуму k. Дифракційне зображення щілини спектрометра від лампи - вопрос №5415588

віддалене від центрального зображення на відстані l і спостерігається на екрані, відстань від якого до ґратки становить х.