Установіть відповідність між перерізом тіла обертання (1-3) і геометричною фігурою (А-Г), якою є цей переріз. - вопрос №5472146

1. Переріз циліндра площиною, паралельною площині основи циліндра.
2. Переріз циліндра площиною, перпендикулярною до площини основи циліндра.
3. Переріз конуса площиною, що утворює з площиною основи конуса кут 60°.

а). Прямокутник;
б). Трапеція;
в). Круг;
г). Трикутник.
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

1 — в
2 — а
3 — г

Михаил Александров