Конденсатор складається з двох круглих металевих пластин радіусом 10 см, між якими розташовано пластину текстоліту товщиною 6,28 мм такого самого радіуса. Під час вимірювання електроємності - вопрос №5482230

фарадометр показав значення С=308 пФ. Визначте діелектричну проникність текстоліту. Вважайте, що електрична стала *, = 8,8 • 10 -12 Ф/м.
1 ответ