Площа многокутника дорівнює 24 см^2. Знайдіть площу ортогональної проекції цього многокутника на площину, яка утворює кут 60° з площиною многокутника. - вопрос №5485760

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Площа ортогональної проекції багатокутника на площину може бути знайдена за допомогою такої формули:

𝑆пр=𝑆⋅cos⁡𝜃Sпр=Scosθ

Де:

  • 𝑆S — площа багатокутника,
  • 𝜃θ — кут між нормаллю до площини проекції і осі, перпендикулярної площині багатокутника.

У нашому випадку 𝜃=60∘θ=60. Оскільки кут між площиною проекції і площиною багатокутника дорівнює 60°, то кут між нормаллю до площини проекції і осі, перпендикулярної площині багатокутника, також буде 60°.

Отже, маємо:

𝑆пр=𝑆⋅cos⁡60∘Sпр=Scos60

𝑆пр=𝑆⋅12Sпр=S21

Підставивши значення площі багатокутника 𝑆=24 см2S=24см2:

𝑆пр=24 см2⋅12Sпр=24см221

𝑆пр=12 см2Sпр=12см2

Отже, площа ортогональної проекції багатокутника на площину, яка утворює кут 60° з площиною багатокутника, становить 12 см212см2.

Михаил Александров