чи є в нас спільне майбутнє? - вопрос №816942

В мене склалася така ситуація, що батьки проти мого нареченого через його не дуже хороше минуле.Він дуже любить мене і мого синочка від іншого… ми хочемо бути разом,і щоб з батьками не ворогувати.Як поступити в такій ситуації,і яке в нас майбутнє?

1 ответ

Ответы

Добрий день! Поговоріть з батьками. У вас є дитина і йому потрібен батько. Якщо у вас справжні почуття, не переживайте і не турбуйтеся, все буде добре. Такий добрий хлопець і ви гідні щастя! Бажаю вам удачі і щастя в спільному житті!

Сеньорита Гиацинта ®