Здравствуйте уважаемые эксперты, какое будущее... - вопрос №839144

Здравствуйте уважаемые эксперты, какое будущее меня ожидает в ближайшее время? Москва 04.10.1983 в 14.05. Заранее спасибо.

Лучший ответ по мнению автора

на долю два чоловіки двое дітей, не дуже добре на теперішній час.не добре на серці, душі розчарування.чоловік ні там ні сям… таке собі відійде він не по судьбі.згладжують на житя знов ж таки.тай не добре від людей.цікавість заздрість.з грошима не завжди все добре.але буде зараз ріст грошовитий

Лучший ответ по мнению автора

Неонила