Помогите,пожалуйста!!!!(( З точки А, взятої... - вопрос №914502

Помогите, пожалуйста!!!!(( З точки А, взятої поза площиною α, проведені до неї дві похилі, до­вжини яких дорівнюють 10 і 17 см. Різниця проекцій цих похилих на площину α дорівнює 9 см. Знайти проекції похилих.

Лучший ответ по мнению автора

Перший раз бачу тут задачки на українській мові. Мені дуже приємно відповідати своєю рідною мовою

Лучший ответ по мнению автора

Михаил Александров