Помогите, пожалуйста, с переводом этого отрывка. Таких "кусков" нужно перевести около 35 шт. Готова на оплату вашего труда. - вопрос №1330913

Failure #1: «I had the Next Big Thing: Condom Key chains»
Article: StoryLog, «How My Startup Failed»Excerpt:There was no doubt about it: I had discovered The Next Big Thing. Like Edison and the light bulb, like Gates and the pc operating system, I would launch a revolution that would transform society while bringing me wealth and fame. I was about to become the first person in America to sell condom key chains.

Лучший ответ по мнению автора

150 р. устроит? Если да, то скидывайте  все.