Доброго дня! В мене на компютері періодично пропадає звук, буває таке що стукнути легенько по компютерному столі запрацює а буває і ні, Підскажіть що... - вопрос №1401657

це? В мене стоїть віндовс 7 ліцензійний, перевіряв в деспечері устройств там вроді все нормально, налаштування звуку автоматично, пише роботает.
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте, проблема не в настройках, а в железе. Возможных причин несколько:
1. Отходит звуковая карта (если интегрирована — проверьте как припаяно гнездо входа звукового штекера)
2. Проблема с самим гнездом (внутренне повреждение или большая разница в диаметре гнездо-штекер)
3. Проблема со штекером.
4. Перебит провод.
5. Проблема в самих колонках.