Задача по геометрии - вопрос №151192

Як довести, що відрізки, які сполучають средини сторін опуклого чотирикутника, в точці перетину діляться навпіл?

Ответы

Якщо провести діагональ чотирикутника, то можна помітити, що два відрізки виявляються паралельними, як середні лінії трикутників з одним і тим же підставою. З цієї ж причини вони ще й є рівними. Отже, шуканий чотирикутник виявляється паралелограмом. А у паралелограма діагоналі діляться їх точкою перетину навпіл, що й доводить справедливість затвердження завдання.

Михаил Александров