1)Скласти програму на Java - вопрос №1660364

1)Скласти програму, яка виводить меню студентської столовки (5 страв і більше; на скільки вистачить фантазії). Інформацію про страви реалізувати з допомогою об’єктів (створити клас Dish [англ. — страва]). У страви як мінімум повинні бути назва і ціна. Страви можна зберігати у масиві.
Конструктор для страви необов’язковий, але бажаний
Представлення інформації про страву рядком бажано реалізувати через метод toString() класу Dish
2)Видозмінити програму так, щоб можна було робити замовлення з меню яким-небудь чином. У студента обмежена кількість грошей, тож програма повинна не дати зробити замовлення на більшу суму, ніж є у студента.
, якщо можна замовити кілька порцій одної страви.
3)Окрім ціни і назви, у кожної страви є її калорійність (або корисність у яких-небудь умовних одиницях — коротше, чим більше, тим краще). А у студента є обмежена кількість грошей. Написати програму, яка відповідно до бюджету студента підбере найпоживніший обід із існуючого меню.
Це — класична задача про упаковку рюкзака, яка має широке застосування у криптографії.При невеликому розмірі меню абсолютно прийнятно розв’язати її просто повним перебором.

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте. На платной основе сделаю, только описание нужно на русском.