Помогите написать монолог 15 предложений ( 9 класс) - вопрос №1866867

Give a 2-minute talk about mass media. Remember to say:•what types of mass media you know, what they provide us with•if you’ve got your favourite types) of media•which types of media you consider the most effective/old-fashioned/popular with teens