Знайти шляховий розхід палива в 2-ох варіантах: 1)Авто рухається рівномірно і двигун працює на режимі при якому питомий ефективний розхід палива - вопрос №1877498

320г/кВт, сила опору дороги 1000Н, сила опору повітря 850Н. Густина палива 0,75 кг/л, коефіцієнт корисної дії трансмісії 0,88 2)автомобіль здійснює розгін з прискоренням 0,28 м/с^2 і сила інерції 650Н.
1 ответ

Ответы

Здравствуйте.
Ошиблись категорией
www.liveexpert.ru/topic/study