доброго дня.чи можу я з дитиною 9 років їхати до росії по внутрішньому паспоту та по свідоцтві.чи треба по закордонному мені і дитині?дякую. - вопрос №1972411

Ответы

Доброго дня! Російські прикордонники тепер вимагають у громадян України запрошення на в'їзд, а також гарантійний лист від сторони, яка запрошує, про матеріальну підтримку того, хто в'їжджає, гарантії медобслуговування та надання житла. Простими словами вам крім закордонного паспорту необхідно ще мати:
1) запрошення
2) міграційна карта
3) При собі необхідно мати суму виходячи з прожиткового мінімуму в РФ — 2240 грн. на людину на місяць, а також зворотний квиток або суму на його купівлю. Або підтвердження банку, що на вашому рахунку є достатня сума грошей.