Якщо дані пристрою скинуто, а відновити не можу, тому що потрібно ввійти в обліковий запис , який раніше синхронізувався з цим пристроєм. А я не пам*ятаю адрес облікового запису. Чи є інший вихід??? - вопрос №2336607

2 ответа

Ответы

У вас случем не смартфон Samsung?
Желательно конечно попытаться восстановить доступ к профилю.
Обратиться в салон где вам продали это устройство, предъявив что оно не работоспособно. (Если на гарантии)
Либо же прошивать и перебивать имей но это в крайнем случае.
Здравствуйте.
Напишите пожалуйста модель устройства. Помогу.