Чи будуть в мне ще діти Время когда перезвонить: Сегодня Сейчас Дата рождения: 1966-09-18 - вопрос №2559931

2 ответа

Ответы

Здравствуйте! Скорее всего нет.

Удачи Вам!
Марія, це залежить від Вас. Але стан Вашого здоров'я навряд чи дозволить виносити плід і самостійно народити. Та і для дитини можуть бути негативні наслідки по здоров'ю.
Краще з цим питанням звернутися до свого гінеколога, який обстежить Вас і запропонує вихід.
Також можете задати своє питання на цьому сайті в розділі «Медицина»
Бажаю щастя!