Очень срочно надо... помогите.... - вопрос №258345

1)В основі прямої призми лежить ромб, діагоналі якого 6 см і 8см, а бічне ребро 10 см. Знайти S призми.

2)У прямокутному паралелепіпеді діагомаль дорівнює d і утворює з основою кут B. Кут між діагоналлю основи та її стороною дорівнює A. Знайти S бічне.

3)Бічні ребра піраміди дорівнюють гіпотенузі прямокутного трикутника, що лежать в її основі, і дорівнюють 12 см. Знайти висотупіраміди.

4)В основі прямої призми лежить прямокутник з кутом A між діагоналями. Діагональ призми E і утворює з площиною кут Y. знайти об’єм призми.

5)Площина поверхні куба = 24 см2. знайдіть об’єм куба.

6)Знайдіть об’єм правильної чотирикутної піраміди, діагональ основи якої = 4см, а бічне ребро утворює з площною кут 45*.

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Такое количество задач только платно. Обращайтесь.

Михаил Александров