Чому постійно усе против мене,тай усі мене уникають,хіба коли щось їм потрібно? Світлана.2308.1991 - вопрос №2749702

Лучший ответ по мнению автора

Наскільки я бачу, то ви дуже невпевнена в собі людина. Також, наскільки я бачу, ви дозволили поставити себе в такі рамки. Я рекомендую вам сходити в храм і поставити свічку Ксенії Петербурзької зі словами «Матінка Ксенія, поверни мені все що у мене відняли і укрий своїм покривалом» Ви помітите самі як змініться зовні і внутрішньо.
Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Доброго дня.так, це так!!!
Вы не уверенны в себе, в своих действиях и в своих мыслях.