Салеметсизбе сурайын дегеним гинекологка,жасым 22 де турмыска шыкпагам жыныстык катынаста болмагам. мендеги маселе выделение коп келеди кейде кусоктап жиналп келеди кейде суйык болады сосын астынгы - вопрос №2870320

жагым кышиды… гинекологка каралгам клотримазол дегенди берди соны жакпасам кайта кышиды жаксам ашытат сосн басылат енди постоянно соны жагып журуим керекпа? не себепти олай болады ягни не себепти кышиды? выделение постоянно келгени дурыспа? Баска кандай шара колдануга болады? Етеккирим ай сайын уакыты келеди
1 ответ

Ответы

по-русски бы