Хочу у Вас запитати чи є на мому татові якись проворот.тому що десь 15років назат тато розвівся з мамою.а розвівся тому що зявилась друга і він почав пити бити маму а на тверезу він вже жалів що - вопрос №2872049

вдарив маму.і зараз йому не щастить із жінками його жінка друга всіх проклинала може це через це йому не щастить із жінками.тата мого звати Сірожа жінку другу звали Наташа

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте! Это не приворот а кармические проблемы из прошлого.
Точно можно сказать при наличии личных данных.

Удачи вам!