Встановили твердотопливного котла, при користуванні котлом нагрівається газова труба від газового котла, чи безпечне таке нагрівання газової труби,чи потрібно її переварювати на безпечну відстань?? - вопрос №3004832

чи потрібно її переварювати на безпечну відстань, щоб вона не грілась????

Ответы

Смотря на сколько сильно греется. Небольшой нагрев допустим. Если греется сильно, то лучше переварить, или отгородить от котла несгораемой теплоизолирующей перегородкой. Например из асбеста., или пустотелый кирпич.