Підскажіть , будь ласка, скільки може коштувати ремонт ручняка ( заміна тросів) на Geely CK? - вопрос №3267740

1 ответ

Ответы

Робота по заміні тросів коштуватиме приблизно 500 гривень, плюс мінус в залежності від регіону проживання, самі троси коштуватимуть вид 300 гривень і дорожче, в залежності від того наскільки якісну деталь ви бажаєте придбати.