Як розблокувати ноутбук LENOVO, без помічі майстра? - вопрос №3307070

Ответы

Добрий день, Віктор. Якщо у Вас стоїть пароль для увімкнення ноутбука, то треба скинути пароль адміністратора спеціальною програмою, яка є в інтернеті. Або в крайньому разі, доведеться скинути до заводських налаштувань, скинувши батарею Bios.
Але взагалі, трішки незрозуміло, що саме у Вас заблоковано. Блокування на якій стадії — чи при загрузці Віндовса, чи взагалі просто не включається ноутбук?