Вопрос №1 My plane takes ___ in five minutes. a) up b) in c) away d) off Вопрос №2 When you say that you are looking forward something it means you are ___. a) excited about it b) disappointed with - вопрос №3598410

Ответы

Вопрос №1 My plane takes OFF in five minutes. a) up b) in c) away d) off Вопрос №2 When you say that you are looking forward something it means you are EXCITED ABOUT IT. a) excited about it b) disappointed with